خانه » خوانندگی » آواز خوانی از ابتدا – Michael Graves
سلام میهمان , می خواهید نظری بدهید در مورد "آواز خوانی از ابتدا – Michael Graves" ؟

آواز خوانی از ابتدا – Michael Graves

آواز خوانی از ابتدا – Michael Graves

در مجموعه آموزشی آواز خوانی از ابتدا – Michael Graves در یک دوره برنامه ریزی شده شما از لحنی بی حس و حال به صدایی گیرا و دوست داشتنی هدایت می شوید. در طول هر درس آموزشی که در اینجا از کلمه مشق برای آن استفاده شده یک تکلیف مشخص به شما داده می شود که بتوانید از آن ها پله هایی ساخته و خود را در مسیر خوانندگی رو به بالا هدایت کنید . این دوره با تمرکز زیاد روی لحن شما سعی می کند صدای شما را چیزی متفاوت از گذشته کند.

مواردی از قبیل کنترل نفس، نحوه نشستن و یا ایستادن، رزونانس، شکل دادن و ایجاد تحریر های ابداعی ، و هر تکنیک دیگری که بصورت واقعی یا فرضی در جسم و ذهن شما تاثیرگذار باشد. در صورت عدم اجرای این موارد شما فقط فریاد میزنید و آواز نمیخوانید.

مدرس این دوره:

مایکل گریوز یکی از مدرسین برتر خوانندگی است او در سراسر ایالات متحده، در اروپا، و آسیا در زمینه تدریس آواز فردی شناخته شده به شمار می رود توجه داشته باشید در خوانندگی هم مانند فوتبال که لزوما بهترین بازیکنان نیستند که بهترین مربی فوتبال می شوند اغلب بهترین خوانندگان نمی توانند بهترین مربی آواز شوند. او برای چندین هنرمند محبوب برای چندین سال مشاوره بهبود صدا داده است از آن جمله می توان به جان تراولتا، کلی پرستون، جووانی ریبیسی، دیوید کمپبل، لیزا ماری پریسلی، جیمز باربر، و بسیاری دیگر از بزرگان نام برد.

برای مشاهده لیست دروس به لینک زیر مراجعه کنید

صفحه مربوط به این آموزش

شرح دروس دوره به زودی ترجمه و در این صفحه قرار میگیرد:

20,000 ریال – خرید لینک دانلود

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های اجباری با * علامت زده شده اند.

*

*

سبدخرید

  • سبد خریدتان خالی است.